Paxos Dollar PAX

Paxos Dollar

18:16:05
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

1 Paxos Dollar Kaç Dolar Hesapla

Paxos DollarPAX - Paxos Dollar
Dolar USD - Dolar
1 PAX =
0,0000 $

Bu ay Paxos Dollar Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Paxos Dollar Nedir? Geleceği ve Yorumları

Paxos Standard Yorumları ve Grafiği - Paxos Standard Fiyatı

Pax Dollar (USDP), düzenlenmiş blok zinciri altyapı şirketi Paxos'un kurucu ortakları Charles Cascarilla ve Rich Teo tarafından Eylül 2018'de piyasaya sürülen bir sabit paradır.

Ethereum blok zincirinde çalışan USDP, piyasadaki yedinci en büyük sabit paradır ve en çok düzenlenenler arasındadır.

Bir stabilcoin olarak, her bir USDP'nin değeri, bazı küçük dalgalanmalar dışında teorik olarak 1$'da kalmalıdır. Bu Pax Doları fiyat tahmininde, uzun vadeli istikrarını belirlemek için Paxos'un stabilcoin teklifi başlığının altına bakacağız.

Pax Dolar güvenli mi?

Dünyanın en büyük stablecoin'i Tether (USDT), rezervlerini çevreleyen şeffaflığın olmaması nedeniyle en tartışmalı kripto para birimlerinden biri.

Daha sonra, stabilcoinler, kripto düzenleme tartışmalarının bağlantı noktası haline geldi ve ABD Adalet Bakanlığı ve ABD Hazine Bakanı başkanlığındaki çalışma grupları tarafından soruşturmalara yol açtı. En son Tether rezerv dağılımı aşağıda görülebilir.

Tether bu güne kadar düzenlenmemiş durumda. Bir görüş yazısında, Paxos'un genel danışmanı ve baş uyum görevlisi Dan Burnstein şunları söyledi: “Bu tokenlerin ihraççıları, rezervlerin istikrarı ve güvenliğinden ziyade kendileri için getiriye öncelik veriyor. Her iki token de düzenlenmediği için ihraççılar kendi kendilerini denetlerler.”

Karşılaştırıldığında, Pax Doları:

New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı tarafından onaylanmıştır. Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu tarafından onaylanmıştır ve Para Birimi Denetleme Ofisi'nden ulusal bir güven bankası tüzüğü için şartlı onay almıştır.

Paxos , bağımsız denetim şirketi Withum tarafından yürütülen aylık tasdik raporlarını yayınlar. Eylül 2018'e kadar uzanan kayıtlar, USDP'nin stablecoin'in piyasaya sürülmesinden bu yana fiat veya nakit eşdeğerleri tarafından desteklendiğini gösteriyor.

Son nokta üzerinde düşünmeye değer. USDP rezervleri “nakit ve nakit benzerlerinde tutulur”, bu da tüm rezervlerin itibari para ile desteklenmediğini gösterir. Nakit eşdeğerlerinin çeşitli şirketler tarafından verilen kısa vadeli ticari borç senetlerini içerdiği keşfedildiğinde Tether'i hedef alan ana eleştirilerden biri buydu.

Paxos'tan giriş

Currency.com, Paxos'tan açıklama istedi. Şirket sözcüsü Rebecca McClain şunları söyledi: “USDP hiçbir zaman herhangi bir borçlanma aracı tarafından desteklenmedi. Tüm USDP rezervleri nakit ve nakit benzerlerinde, (yani) 90 günden kısa vadeli ABD T-bonolarında tutulur.

“USDP her zaman sadece nakit ve nakit benzerleri ile desteklenmiştir. Paxos ve USDP'nin her ikisi de düzenlemeye tabi olduğu için bu rezerv makyajını değiştiremeyiz. Her zaman sadece nakit ve nakit benzerleri ile desteklenmeliyiz.”

McClain, "Tüm USDP rezervleri, ayrılmış FDIC sigortalı ABD banka hesaplarında tutuluyor" diye ekledi. “Tüm rezervler iflastan uzak tutuluyor. Bu, bir şirket olarak Paxos'a bir şey olması gibi olası bir durumda, USDP'nin tüm sahiplerinin USDP jetonlarını tam değer için kullanabilecekleri anlamına gelir. Bu aynı zamanda özel olarak verilen sabit paralar için de benzersiz.”

Pax Dollar'ın akıllı sözleşmeleri , önde gelen akıllı sözleşme denetçisi CertiK'ten 96/100 denetim puanına sahiptir.

Hizmet olarak Stablecoin

Paxos, üçüncü taraflar için stabilcoin protokolleri oluşturma konusundaki deneyimi üzerine inşa etti. Bu "hizmet olarak stabilcoin" teklifi, ticari bankalara, ödeme işlemcilerine, küresel işletmelere, kripto borsalarına ve havale şirketlerine duyurulur.

Hizmet, büyük Uruguaylı ve Arjantinli dijital finansal platformlar için geliştirilen sabit paralarla Latin Amerika'da çekiş kazandı. Paxos, yüksek profilli bir işbirliği içinde Binance'in kendi tam destekli sabit parası olan BUSD'yi oluşturmak için Binance ile birlikte çalıştı.

Hizmet olarak Stablecoin ürünleri ayrıca nakit ve nakit eşdeğerlerinin bir kombinasyonu ile desteklenmektedir.

Fiyat tahminleri

USDP bir sabit paradır ve bu nedenle, bir Pax Doları fiyat tahmini aramak teorik olarak gereksizdir. Bir stabilcoin amaçlandığı gibi çalışıyorsa, değer, küçük dalgalanmalar dışında 1 dolarda kalmalıdır. Bu nedenle, 2022 için Pax Dollar fiyat tahmini, 2025 için Pax Dollar fiyat tahmini ve 2030 için Pax Dollar fiyat tahmini 1 dolarda kalıyor.

USDP: İstatistikler

USDP'nin toplam arzı, kullanıcı talebine bağlıdır. USDP, USD karşılığında 1:1 basılır ve itfa üzerine hemen yakılır. Başka bir deyişle, USDP jetonları yalnızca dolar eşdeğeri gözaltındaysa dolaşımdadır. Yakın zamanda yapılan bir okumada, dolaşımda 945.642.940 adet vardı ve bu da 947.6 milyon dolarlık eşdeğer bir piyasa kapitalizasyonuna işaret ediyor.

1 Paxos Dollar (PAX) Kaç Dolar?

1 Paxos Dollar fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 USD'dır.

Canlı Paxos Standard fiyatı, piyasa hacmi ve işlemlerine hızlı erişin. PAX grafiği için Finansmix.com'u takip edin. Paxos Standard analiz ve yorumları burada!

Paxos Dollar Yorum

Güncel Paxos Dollar yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Paxos Dollar yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Paxos Dollar yükselir mi? Paxos Dollar düşer mi? Paxos Dollar ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Paxos Dollar Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.