HyperCash HC

HyperCash

18:04:25
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

1 HyperCash Kaç Dolar Hesapla

HyperCashHC - HyperCash
Dolar USD - Dolar
1 HC =
0,0000 $

Bu ay HyperCash Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
HyperCash Nedir? Geleceği ve Yorumları

HyperCash Coin Fiyatı ve Yorumları - HyperCash Grafiği

HyperCash, blok zincirler arasında madeni para ve bilgi transferini azaltmak için tasarlanmış bir kripto para birimidir. Bu dijital para birimi, hem PoW hem de PoS'u birleştiren bir hibrit konsensüs mekanizması kullanır. Ağı ayrıca, her biri tüm ağ için farklı işlevler yerine getiren iki blok zincirinden oluşur. Bu sistem sayesinde, mevcut blockchain ekosisteminde hüküm süren gizlilik ve güvenlik sorunlarının yanı sıra ara bağlantı sürecini de kolaylaştırıyor. HyperCash, topluluk odaklı bir özerk yönetim modeline sahiptir.

Bu önlem, toplumun ihtiyaçlarının yeterince karşılanabilmesi, her zaman verimli karar almanın sağlanması ve daha sürdürülebilir ve kapsayıcı bir kalkınma ortamında alınması için alınmıştır. HyperCash ayrıca sıfır bilgi kanıtı teknolojisine, kuantum sağlamlık anahtar çifti sistemine sahiptir. geliştirilmiş gizlilik, mikro yolların aktarım hızları ve bir DAO yönetişim yapısı. Diğer avantajlar arasında basitleştirilmiş madencilik, güvenilir işlemler, akıllı sözleşmeler ve çapraz engellemeye erişim yeteneği yer alıyor. Hcash, kripto para birimleri alanında bilgili, yetenekli insanlardan oluşan büyük bir uluslararası ekip tarafından geliştirilmektedir. Web sitesinde çok çeşitli araştırma ortakları ve yatırımcıların yanı sıra kurumsal havuzlar bulunmaktadır.

HyperCash madeni paranın teknik gelişimine katkıda bulunan bu faktörlerin her ikisi de, onu ilk 200 kripto para birimi içinde bir yer edinmiştir. Hcash, kripto para birimleri alanında bilgili, yetenekli insanlardan oluşan büyük bir uluslararası ekip tarafından geliştirilmektedir. Web sitesinde çok çeşitli araştırma ortakları ve yatırımcıların yanı sıra kurumsal havuzlar bulunmaktadır. HyperCash madeni paranın teknik gelişimine katkıda bulunan bu faktörlerin her ikisi de, onu ilk 200 kripto para birimi içinde bir yer edinmiştir.

Hcash, kripto para birimleri alanında bilgili, yetenekli insanlardan oluşan büyük bir uluslararası ekip tarafından geliştirilmektedir. Web sitesinde çok çeşitli araştırma ortakları ve yatırımcıların yanı sıra kurumsal havuzlar bulunmaktadır. HyperCash madeni paranın teknik gelişimine katkıda bulunan bu faktörlerin her ikisi de, onu ilk 200 kripto para birimi içinde bir yer edinmiştir. 

HyperCash Teknik Analizi

HyperCash kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView'in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu HC alım-satım derecesini görebilirsiniz. HC/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır - Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

HyperCash Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından HyperCash (HC) için en güvenilir fiyat tahminlerini topladık.

2022 için HyperCash Fiyat Tahmini

2022'nin geri kalanı için HyperCash fiyat tahminleri itibariyle farklı görüşler var. TradingBeast 0.155593$'a doğru bir yükseliş bekliyor ve PricePrediction.net yıl sonuna kadar ~0.19$ ile yankılanıyor. Örneğin, WalletInvestor'dan diğer uzmanlar, HyperCash'in gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar ve Aralık ayında 0.013 $'lık düşüş rakamlarına atıfta bulunuyorlar.

Potansiyel Yatırım Getirisi: %0

2023 için HyperCash Fiyat Tahmini

TradingBeast, 2023 için HyperCash fiyat tahminlerinde kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 0.214555 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. HyperCash'in geleceğini öngören PricePrediction.net, HyperCash fiyatının o zamana kadar ~0,26$'a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, WalletInvestor, HyperCash fiyat düşüşünü tahmin etmeye devam ediyor ve 2023'te ~0.0252 dolar civarında fiyat veriyor.

Potansiyel Yatırım Getirisi: %40

2024 için HyperCash Fiyat Tahmini

2024 için HyperCash fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumlu, bazı analistler 0.206788-0.39 $ aralığında (TradingBeast, PricePrediction.net) fiyatlar vaat ederken, WalletInvestor farklı bir görüşe sahip ve fiyatın Aralık 2024'te 0,00937 $'a ulaşma olasılığını belirtiyor.

Potansiyel Yatırım Getirisi: %70

2025 için HyperCash Fiyat Tahmini

TradingBeast'in 2025 HyperCash fiyat tahmini için yalnızca iyimserliği var ve HyperCash'i 2025 sonuna kadar 0,228942 $ olarak değerlendiriyor. PricePrediction.net olumlu bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için 0,55 $ tahmin ediyor. Öte yandan, Cüzdan Yatırımcı'nın ekibi daha karamsar - bu yılın Aralık ayı için HyperCash fiyat tahminleri sadece 0,0124 dolar.

Potansiyel Yatırım Getirisi: %121

2030 için HyperCash Fiyat Tahmini

2030 için uzun vadeli HyperCash fiyat tahminlerinden bahsetmişken, uzmanlar iki kutuplu görüş sunuyor. WalletInvestor, HyperCash fiyatının daha fazla artmayacağı ve tam tersine 0,021204 dolara düşeceği görüşünü ifade ediyor. TradingBeast'in HyperCash için fiyat tahmini, 0.018315$'a düşüş trendi projeksiyonu ile yankılanıyor. Buna rağmen, PricePrediction.net'in vizyonu olumlu olmaya devam ediyor ve 3.58$'a kadar büyüme vaat ediyor.

1 HyperCash (HC) Kaç Dolar?

1 HyperCash fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 USD'dır.

Canlı HyperCash fiyatı ve teknik analizlerini inceleyip, anlık HC fiyat grafiği için takipte kalın. HyperCash değeri ve yorumları Finansmix.com'da!

HyperCash Yorum

Güncel HyperCash yorumları ile siz de diğer üyelerimizin HyperCash yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. HyperCash yükselir mi? HyperCash düşer mi? HyperCash ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık HyperCash Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.