Hedera HASHGRAPH

Hedera

18:33:29
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

1 Hedera Kaç Dolar Hesapla

HederaHASHGRAPH - Hedera
Dolar USD - Dolar
1 HASHGRAPH =
0,0000 $

Bu ay Hedera Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Hedera Nedir? Geleceği ve Yorumları

Hedera Coin Kaç Dolar? Geleceği & Yorumları ve Grafiği

Hedera Hashgraph'ın popülaritesi, Elon Musk'ın Şubat 2022'de Twitter hesabından bir tweet yüklemesinin ardından artmaya başladı. Tweet'in Hedera Hashgraph'a bir destek biçimi olduğu iddia ediliyor. Hedera Hashgraph ile yatırım yapmakla ilgileniyorsanız, bu makalede Hedera Hashgraph (HBAR) 2022 fiyat tahminini öğrenin.

Hedera Hashgraph'ın etrafındaki hype nedir?

2022'nin başlarında manşetlere ve sosyal medya yayınlarına hakim olduktan sonra, Hedera Hashgraph bir yenilik varlığından sadece kripto-evrenin statükosunun bir parçası olmaya geçiş yaptı.

Yani yakın zamana kadar. İşte bu yüzden kriptoyla ilgili herhangi bir konuşmada “HBAR” hakkında bir şeyler duymaya başlıyorsunuz.

Yeni bir NFT pazarının lansmanı

6 Mayıs 2022'de Hedera Hashgraph, tamamen HBAR'da faaliyet gösteren Non Fungible Token (NFT) ticaret platformu Hash Axis'i piyasaya sürdü.

Bu, Blockchain'de çalışan çoğu NFT borsasının aksine, Hash Axis'in hashgraf tabanlı işlemlere güvendiği anlamına gelir.

Hedera Hashgraph CEO'su ve Baş Bilim Adamı, Swirlds Labs'ta eş CEO oldu

Hedera Hashgraph , CEO Mance Harmon ve Baş Bilim İnsanı Dr. Leemon Baird'in 1 Mayıs 2022'den itibaren görevlerinden ayrılacağını duyurdu. İkisi, Hedera'nın eş CEO'ları olacak geliştirme platformu, Swirlds Labs.

Hedera tabanlı uygulamaları desteklemek için özel olarak oluşturulmuş bir platform olan Swirlds Lab'ın oluşturulması ve genişletilmesi, Hedera ağının daha da büyümesine işaret ediyor.

4-5 Mayıs tarihleri ​​arasında 377,52 milyon dolar değerinde HBAR işlem gördü

5 Mayıs'ta sabah 7'de sona eren 24 saatlik bir süre içinde 377,52 milyon dolar değerinde HBAR işlem gördü.

Bağlam için, HBAR'ın piyasa değeri 5,28 milyar dolar. Bu kısa zaman diliminde işlem gören miktar, toplam piyasa değerinin yaklaşık %7,1'i kadardır.

Hedera Coin Nedir?

Hedera Hashgraph (HBAR), hashgraph konsensüsü tarafından desteklenen Proof-of-Stake konsensüsünü kullanan bir genel ağdır.

Sonuç olarak, HBAR düşük bant genişliği tüketimi ile yüksek işlem hızları gerçekleştirebilir. Bu avantaj nedeniyle HBAR , kripto varlık alım satım pazarındaki en popüler ve önde gelen kripto varlıklarından biri haline geldi.

Ağustos 2018'de platform, bir ilk madeni para teklifi (ICO) aracılığıyla fon aldı. ICO'nun bir parçası olarak, yatırımcılar HBAR platformu yerel hizmet belirteçlerini düşük bir fiyata satın alabilirler. Bir yıldan uzun bir süre sonra, Eylül 2019'da Hedera platformu ilk olarak ana ağına açık erişim başlattı.

  • HBAR Haberleri ve Güncellemeler
  • Hedera, hem NFT pazarında ikincil satış hem de NFT projeleri için NFT fırlatma rampası hizmeti olan Zuse Market ile ortaklığını duyurdu.
  • HBAR, Haziran ayının ilk haftasında 0,0954 ABD Dolarından 0,09 ABD Dolarına %5'lik bir fiyat düşüşüyle ​​düşüş yaşadı.
  • Hedera artık Ledger Live'da destekleniyor. Bu, donanım cüzdanları kullanan kullanıcılar için daha güvenli olacaktır.
  • Hedera, Hedera'nın Metamask gibi destek cüzdanlarına ve ethers.js ve web3.js gibi kitaplıklara erişmesine yardımcı olan HIP- 482'nin oluşturulmasını geliştirdi.

Hedera Hashgraph'ın (HBAR) Fiyat Artışı

HBAR jetonu bir ICO aracılığıyla ilk kez halka satıldığında, jetonun ilk satış fiyatı 0.12 USD idi. Tokenin piyasadaki iniş çıkışlarına rağmen, bu kripto varlığın halen ABD doları karşısında yüzde 40,2 olan pozitif bir yatırım getirisi var.

HBAR, ICO'dan bir yıl sonra Eylül 2019'da halka açık olarak işlem görmeye başladı. Pazarlanan HBAR'ın fiyatı, ICO sırasında satılan fiyatın yaklaşık yarısı kadardı.

Sanki işler çok kötü değilmiş gibi, bu kripto varlığının değeri 0.03 USD'nin altına düşmüştü. 2020 başlarına kadar düşmüş olsa da , o zaman HBAR fiyatını 0,06 USD'yi aşan bir yükseliş girişimi oldu.

HBAR, 2020 boyunca değerini yaklaşık 0,03 USD'de tuttu. Ardından, 2021'in başlarında, oynak bir pazarın ortasında, HBAR'ın fiyatı fırlamaya başladı ve yükseliş eğilimi, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı 2021 Mart ortasına kadar devam etti. 0,4495 USD fiyat. HBAR, en son ATH rekorunu 16 Eylül 2021'de 0,5701 USD ile kırdı.

Mart 2022 itibariyle HBAR'ın fiyatı 0,21 USD'ye ulaştı.

Hedera Hashgraph'ın Fiyat Artışının Nedenleri

HBAR Çevre Dostudur

Hedera Hashgraph, kripto varlık pazarındaki en sağlam projelerden biri haline geliyor. Geçen yıl, bu token, Ethereum işlemlerinin sayısını kısaca aştı ve konumunu daha da güçlendirdi.

Hedera Hashgraph ayrıca en çevre dostu kripto varlıklarından biri olarak kabul edildi. Hedera Hashgraph, çevresel sürdürülebilirliği temel değeri olarak benimsemiştir ve resmi olarak, üçüncü taraf değerlendirme sağlayıcısı Terrapass tarafından belirlenen bir miktarla, her üç ayda bir karbon denkleştirmeleri satın alarak karbon negatif ağ operasyonlarına kendini adamıştır.

Elon Musk'ın Tweet'i

Hedera Hashgraph (HBAR), Elon Musk'ın tweet atmasından bu yana son yirmi dört saat içinde HBAR fiyatlarının yüzde 8 artmasıyla yükseliş yolunda.

HBAR tokeninin yükselmesinin nedenlerinden biri Tesla CEO'su ve milyarder yatırımcı Elon Musk'ın yakın zamanda attığı bir tweet. Musk, aynı zamanda Hedera'nın resmi logosu olan italik “h” yazdı.

Makaleyi yükledikten sonra birçok Twitter kullanıcısı Musk'ın tweetine yanıt vermek için akın etti. Onun tweet'i, milyarder yatırımcının Dogecoin ve Shiba Inu'dan sonra yakında HBAR'a döneceği spekülasyonuyla bir Twitter çılgınlığına neden oldu.

Hedera Coin Geleceği

CoinQuora'nın analizine göre, HBAR fiyatı yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, HBAR fiyat tahmini 0,58 USD direnç seviyesini aşarak ve daha da yükseğe tırmanarak yükselmeye devam edebilir.

Öte yandan, yatırımcılar buna karşı çıkarsa, düşüş koşulları devralabilir ve HBAR'ı yükseliş pozisyonundan itebilir. Daha basit bir ifadeyle, HBAR fiyatı, düşüş sinyali olarak kabul edilen 0.13 USD işaretine neredeyse değecek kadar düşebilir.

Bu arada, 2022 için uzun vadeli HBAR fiyat tahmini yükseliş gösteriyor. HBAR'ın 2022'deki fiyatının, bu yıl yaklaşık 0,57 USD olan mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) aşma olasılığı yüksek. Bununla birlikte, bu durum ancak fiyat, önceki psikolojik dirençlerin çoğunu kırmayı başarırsa gerçekleşecektir.

CoinQuora'ya dayalı Hedera Hashgraph (HBAR) fiyat tahmininin aksine, EconomyWatch , Hedera Hashgraph'ın tüm zamanların en yüksek seviyesini geçip tekrar test etmesi durumunda, fiyatın çok daha yükseleceğini "onaylayacağını" tahmin ediyor. Böylece, jetonun 2022'nin başında 0.70 USD'ye ulaşabileceğini tahmin ediyorlar.

UpToB r ain'den alıntılanan Hedera'nın fiyatı 2022'nin sonunda 2,4 USD'ye ulaşabilir. Bu arada, Hedera madeni para fiyatının tahmini de yıl sonuna kadar daha yükseğe çıkabilir.

1 Hedera (HASHGRAPH) Kaç Dolar?

1 Hedera fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 USD'dır.

Canlı Hedera Coin fiyatı ve teknik analizlerini inceleyip, canlı Hedera Coin fiyat grafiği için takipte kalın. Hedera Coin değeri Finansmix.com'da!

Hedera Yorum

Güncel Hedera yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Hedera yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Hedera yükselir mi? Hedera düşer mi? Hedera ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Hedera Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.