Golem GNT

Golem

05:18:31
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

1 Golem Kaç Dolar Hesapla

GolemGNT - Golem
Dolar USD - Dolar
1 GNT =
0,0000 $

Bu ay Golem Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Golem Nedir? Geleceği ve Yorumları

Golem Coin Fiyatı ve Grafiği - Golem Coin Yorumları

Golem Coin Nedir?

Golem coin, küresel olarak yazılım ve teknoloji çözümleri geliştiren en iyi yazılım geliştiricilerinden oluşan bir grup ile merkezi olmayan bir ağdır. Bilgi işlem gücü için küresel bir pazar yaratır ve bilgi işlem kaynaklarına platform genelinde erişilebilir. Merkezi olmayan mikro hizmetler ve eşzamansız görev yürütme sağlar. Esnek araçlar, geliştiricilerin yazılım çözümlerini oluşturup dağıtmalarına ve ayrıca para kazanmalarına yardımcı olur. Tüm bu hizmetler, rakiplerinden nispeten daha düşük bir ücret karşılığında sunulmaktadır. Golem ekosistemi, internet blok zincirinin geleceği olan yazılım geliştirme, makine öğrenimi ve bilimsel hesaplama sağlamayı amaçlıyor.

Golem, İsviçre'de 2016 yılında Golem fabrikası tarafından tanıtıldı. Julian Zawistowski, Andrzej Regulski, Piotr Janiuk, Aleksandra Skrzypczak tarafından ortaklaşa kuruldu. Ağ 2018'de başlatıldı ve o sırada GNT'nin ICO fiyatı 1 cent idi. Kripto para çılgınlığı manipüle edildiğinde, Golem fiyat seviyelerinden fırladı. Ve GNT, o zamanlar yeni bir kripto para birimi için şaşırtıcı ve aşırı alım pozisyonu olan 1 dolara ani bir ralli sergiliyor. Ekosistem, bireysel ve profesyonel bilgisayar programcılarını, Golem uygulama kayıt defterini, talepte bulunanları ve sağlayıcıları içerir. Golem projesinin yerel parası, GNT'den taşınan GLM olarak adlandırılıyor.

Golem'in (GLM) Özellikleri

Esnek açık kaynaklı Golem platformu, hem uygulama sahiplerine hem de kullanıcılara sağlayıcıların kaynaklarını kiralamaları için hibeler veren eşler arası ağlara izin verir. Erişilebilirlik, açık erişim, sansüre dayanıklı protokol ve esneklik ile karakterizedir. Durdurulamaz ekosistem, yazılım geliştiriciler için bir nimettir. SDK, yaratıcılıklarını kavramalarına ve dünyaya yeteneklerini sergilemelerine yardımcı olur.

Bilgi işlem gücü, hem hizmet olarak altyapılar hem de hizmet olarak yazılım olarak düşünülebilir. Ödeme sistemleri kolay erişilebilir, ucuz, hızlı ve güvenlidir. Sağlayıcı kurulumu Ethereum Mainnet'te kuruldu, bu nedenle sağlayıcı onu başlattığında ödül olarak bir GLM jetonu alacak. 11 Ekim 2021'de müşteri kullanım hizmetlerinde VPN'i destekleyen beta üç sürümünü duyurdular. Şirket, daha üst düzey topluluk katılımı sağlamayı bekleyen ilk madencilik uygulaması yerleşik golem olan Thorg'u tanıttı. Golem, platform için büyük bir müşteri tabanı oluşturmayı sağlayan sık sık bir ödül yönetimi programı yürütür.

Golem'in yol haritası Pirinç, Kil, Taş, Demir olarak ayrılmıştır. Simya ile 'hayatı tanıyın @Golem' adlı bir projede işbirliği yaptı. Golem, Web3'ün fırsatlarına inanıyor ve oyun geliştirme alanında uzman olan Hoard ile ortaklık kurdu. Sistemdeki daha iyi gelişmelerle ilişkilendirildiler. Teknoloji standartlarındaki sürekli yükseltme, yazılım geliştiricilerin yazılım inovasyon dünyasını takip etmelerini ve çalıştırmalarını sağlar.

GNT'den GLM'ye Geçiş

Golem Ağı belirteci GNT, GLM'ye taşınır. GNT, 2020'nin sonunda GLM'ye taşınmaya başlayan Golem Ağı'nın eski jetonuydu. GLM bir ERC20 jetonudur. Golem'in yeni işlem ağı Ethereum katman-2'de inşa edildiğinden, önemli işlem maliyetleri Ethereum'da geçiş ücretini uygulamıştır. Yine de bu göç süreci devam ediyor.

Geçişin arkasındaki sebep, 2016 ERC20 tokeninde piyasaya sürülen kripto paranın pek popüler olmamasıydı. ERC20 artık 2. katman, DeFi ve merkezi olmayan borsalarda ücretsiz olarak erişilebilir. ERC-20'nin artan kabulü, kullanım kolaylığı ve esnekliği Golem'in yeni bir madeni paraya geçmesini sağladı. Göç için başlıca üç seçenek vardır, ilki Golem'in Metamask adlı web uygulamasıyla geçiş yapmaktır. İkincisi, ek bir Ethereum hesabınız varsa Golem uygulamasından geçiştir. Üçüncüsü, Golem anahtarlarını Metamask'a aktarmaktır.

Golem'in Piyasa Durumu

Golem'in piyasa değeri 399.187.312,82 dolar ve dolaşımdaki 1.000.000.000 GLM arzı var. Şu anda, dijital paraların çoğu, büyük bir ralliden sonra Kırmızı ve düz olarak işlem görüyor. Olumlu duyurular nedeniyle haftada sadece belirli paralar yükseldi.

GLM, yatırımcısına son altı ayda %8, geçen hafta ise %3 olumsuzluk verdi. Golem fiyat tahmininde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan GLM'yi geçmek üç yıl daha sürse de, platformun sunduğu iş modeli ve hizmetlerin oldukça talepkar olduğu unutulmamalıdır. Çağdaş teknoloji dünyası, merkezi olmayan sisteme ve aynı zamanda muazzam bir büyüme potansiyeline sahip olan gelişmiş blok zinciri teknolojisi platformuna bakıyor.

Golem Coin Yorum ve Analiz

Bugün Golem fiyatı 0,3995$ civarında ve 24 saatlik 9,119,492,79$ işlem hacmiyle hafif bir düzeltmeyle karşılaştı. Son 24 saatteki maksimum fiyat 0,437 ABD doları ve minimum fiyat 0,3985 ABD dolarıdır. Golem GLM'nin işlem gördüğü tüm zamanların en yüksek fiyatı 2018'de olan 1,25$'dır. 2016'da tüm zamanların en düşük seviyesi 0,008797$ olarak kaydedilmiştir.

Tarihsel veriler ve teknik analiz, 2018'den 2022'ye kadar olan aylık grafikte Golem (GLM) fiyatının küçük değerli işlemler gerçekleştiren yuvarlak dipli bir formasyona sahip olduğunu yansıtıyor. GLM fiyat artışı, yılın başında yükselişe tanık oldu. 22 Haziran 2021'den itibaren Golem'in fiyatı, 0,76 $'dan 0,787 $'a yükselen bir yükseliş trendi başlattı. Ardından Golem tokenleri üzerinde yapılan bir fiyat düzeltmesinden sonra sabah yıldızı oluşumu ile 0,507 dolardan destek aldı. Ancak yükseliş trendi sürdürülemedi ve GLM fiyatı son birkaç işlem seansında yatay hareket etmeye başladı.

Golem kripto para birimi grafiği, orta düzeyde bir düşüşle tespit edildi.

Günlük grafikteki direnç ve destek seviyelerini analiz edersek, bir sonraki direnç seviyesi 0,490 dolar. GLM Fiyatı kısa vadeli engeli geçebilirse, direnç seviyesini 0,604 dolarda test edebilir. acil destek seviyesi 0,348 dolar ve ana destek seviyesi 0,272 dolar. Korku ve açgözlülük endeksi 45'tir.

Günlük grafik verilerinde kısa vadeli fiyat tahminleri için önemli teknik göstergeler – Göreceli Güç Endeksi (RSI) 35.13. MACD çizgisi, Sinyal çizgisinin altındadır. Golem'in fiyatı 20 EMA, 50 EMA ve 200 EMA'nın altında.

Teknik analize ve GLM fiyat tahminine dayanarak, Golem kripto para biriminin mevcut fiyatı orta derecede düşüşte olsa da, GLM madeni parasının yüksek riski, fiyat değişikliği konusunda uygun bir gösterge veya onay vermez. Yatırımcılar ve tüccarlar, kısa vadeli bir yatırım yapmadan önce direnç seviyesinin üzerindeki eğilimi teyit etmek için bekleyebilirler. Kısa vadeli Golem tahminine dayanarak, herhangi bir haber veya kripto para piyasası yükselişi desteklenmezse kısa bir süre için yatay ticaret yapması bekleniyor.

Golem Coin Geleceği

Geleceğe yönelik Golem fiyat tahminleri, uzun vadede iyi bir getiri sağlayan karlı bir yatırım olduğunu gösteriyor. Beş yıllık tahminler, Golem GLM'nin şu anki değerinden yaklaşık üç kat daha karlı olan 0,77 $ değerinde olduğunu gösteriyor. Uzmanların tahminlerine göre, düşüşe yatırım yapın ve fiyatlardaki değişiklikleri bekleyin.

2018'den 2021'e kadar olan uzun vadeli fiyat grafiğinin fiyat-hacim trendi ilginç görünüyor. Grafikteki önemli fiyat değişikliğine dikkat edin. Fiyat-hacim göstergesi oldukça değişkendir, bu da madeni paranın bir süredir manipüle edildiğini ve fiyat ile hacmin davranışta tutarsızlıklar olduğunu gösterir. Şimdi, fiyat yükselmeye çalışsa bile, hacim önceki ticaret bölümlerine kıyasla fazla artmadı. Böyle bir çatışmanın arkasındaki neden, dalgalanan ve ekonomideki her bir değişiklik için kripto piyasasının yüksek oynaklığıdır. Zaman içerisinde kripto para birimlerinin endişeleri, işlem süresini ve fiat para birimlerinin ücretlerini ortadan kaldırdıkları için oldukça talep edilmesi bekleniyor.

Golem Fiyat Tahmini 2022

2022 için Golem tahmin verileri orta derecede yükseliş gösteriyor. Minimum GLM fiyatı 0,49 ABD dolarına ulaşabilir, Golem maksimum 0,56 ABD dolarına dokunmak için yatırım yapmaya değer. Uzun vadeli tahminlere göre Golem, ortalama 0,52 dolar fiyatla işlem görecek. Yatırımcılar, yatırımlarından önemli karlar elde etmek için orta vadede Golem'e yatırım yapabilirler.

Golem Kripto Fiyat Tahmini 2023

Golem fiyatının 0,63 $ olan en yüksek fiyat seviyesine ulaşacağını öngören tüm uzmanlardan 2023 için Golem fiyat tahmini. Golem'in 2023 için ortalama fiyatı ve minimum fiyatı sırasıyla 0,58 ve 0,53 ABD dolarıdır.

GLM Fiyat Tahmini 2024

Herhangi bir finansal yola yatırım, her zaman şirketin değerinin uzun vadede artmasını bekler. Benzer şekilde, tüccarlar ve yatırımcılar Golem'in gelecekteki fiyatında bir fiyat artışı bekleyebilirler. 2024'te Golem, ortalama 0,61 ABD doları fiyatla işlem görebilir ve tahminimize göre aynı yıl 0,72 ABD dolarını geçmesi bekleniyor.

Golem Coin Fiyat Tahmini 2025

Golem meraklıları, 2025 için Golem tahmininde yükselişte. Golem fiyatı, 0,88 dolarlık maksimum seviyeyi geride bırakıyor. Minimum fiyat ve ortalama fiyat sırasıyla 0,69 ve 0,78 dolara ulaşabilir. Kripto para birimlerinin geleceği olarak bilinir. Tüm kripto piyasasının yıl boyunca yükselişe geçeceği tahmin ediliyor.

Golem Fiyat Tahmini 2026

2026 yılında 2025 yılına göre ufak bir düzeltme olabilir. Bizim tahminimize göre 2026 yılında Golem'in fiyatının minimum 0,65 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor. Ortalama 0,72 $ işlem değeri ile maksimum 0,77 $ değerini geçebilir.

Golem iyi bir yatırım mı?

Golem GLM, gelecekte iyi bir getiri sağlayacağını gösteren fiyat tahminimizde. Golem'e yatırım yapmak gelecekteki bir perspektifte karlı olacaktır. Golem fiyat tahmini çeşitli faktörlere bağlıdır, bu nedenle geleceğin aynı seviyelere dokunması gerekli değildir. Yatırımcılar yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalı ve uzmanlardan yatırım tavsiyesi almalıdır.

Golem'i nereden satın alabilirim?

Golem, Binance, Bittrex, Poloniex, OKEx, Huobi Global dahil olmak üzere en önemli kripto borsalarında işlem görmektedir.

2030'da Golem'in değeri ne kadar olacak?

Tahminimize göre, Golem yeni zirvelere ulaşmak için olağanüstü bir potansiyele sahiptir. Golem fiyatının 2030 yılına kadar en yüksek 1.87 $ fiyatına ulaşması bekleniyor.

1 Golem (GNT) Kaç Dolar?

1 Golem fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 USD'dır.

Canlı Golem Coin fiyatı, piyasa hacmi ve işlemlerine hızlı erişin. Golem grafiği için Finansmix.com'u ziyaret edin. Güncel Golem Coin analiz ve yorumları burada!

Golem Yorum

Güncel Golem yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Golem yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Golem yükselir mi? Golem düşer mi? Golem ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Golem Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.