Mco MCO

Mco

18:43:39
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

1 Mco Kaç Dolar Hesapla

McoMCO - Mco
Dolar USD - Dolar
1 MCO =
0,0000 $

Bu ay Mco Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Mco Nedir? Geleceği ve Yorumları

MCO Coin Nedir? Kaç Dolar? Geleceği, Yorum, Grafik ve Haberler

MCO (MCO) Nedir?

Crypto.com projesi, herkesin parasını, verilerini ve kimliğini kontrol etmesine yardımcı olmak amacıyla 2016 yılında kuruldu. Şu anda platformunda 1 milyondan fazla kişi var ve geleneksel finansal hizmetlere bir alternatif sunuyor. Sonuç olarak her cüzdanda kripto para birimine sahip olma fikri artıyor ve CCSS Seviye 3, ISO 27001:2013 ve PCI'ya sahip ilk kripto para birimi şirketi olduğu için sağlam güvenlik, gizlilik ve en önemlisi uyumluluk üzerine inşa ediliyor: DSS 3.2.1, Seviye 1 uyumluluğu. Merkezi Hong Kong'dadır.

Monaco (MCO) kripto para birimi, 2018'de kendisini Crypto.com olarak yeniden adlandıran bir ödeme platformudur. Blockchain tabanlı banka kartları ve bir mobil cüzdan uygulaması sunar. Esasen blok zinciri tabanlı ödeme uygulamaları ve MCO sembolü altındaki işlemler için bir belirteçtir.

MCO'nun Kurucuları Kimlerdir?

MCO'nun kurucuları Kris Marszalek, Rafael Melo ve Gary Or'dur.

MCO'nun arkasındaki hikaye, kurucuların sadece insanlara paraları, verileri ve kimlikleri üzerindeki kontrolü geri getirmelerine yardımcı olmak istedikleri gerçeğinden dolayı oldukça ilginç.

Kris Marszalek, Ensogo ve iBuy Group Limited'den ayrıldıktan sonra Crypto.com'un CEO'su ve kurucu ortağıdır. Ayrıca Hong Kong'da bir e-ticaret şirketi olan BEECRAZY'nin kurucularından biridir.

Rafelo Melo, CFO olarak Ensogo'dan ve Asya Pasifik'in bölgesel finans direktörü olarak Embraer SA'dan ayrıldıktan sonra katıldığı Crypto.com'un CFO'su ve kurucu ortağıdır.

Gary Or, crypto.com'un CTO'su ve kurucu ortağı, ayrıca Particle B'nin kurucusu ve Asya'da evrensel bir para uygulaması olan Foris Limited'in kurucu ortağıdır.

MCO'yu Benzersiz Yapan Nedir?

2018 yılının Kasım ayında Crypto.com, CRO olarak işlem gören yeni bir kripto para olan Crypto.com Chain ile piyasaya çıktı. 2019'un ortalarında banka ve kredi kartlarını Asya ve ABD'de kullanıma sundular.

Ürün yelpazesi bir MCO Visa Card, bir Mobil Cüzdan Uygulaması, MCO Token'ın kendisi ve MCO Crypto Invest Hizmetlerini içeriyordu.

MCO Visa ön ödemeli kartı, müşterilerin kripto para birimini kolayca satın almasına ve harcamasına yardımcı olurken, MCO cüzdanı ve nakit uygulaması, akıllı telefonlarda kripto para birimlerini akıcı ve verimli bir şekilde yönetmelerini ve satın almalarını sağladı. Kartlar ayrıca ücretsiz ATM'den para çekme, dokun ve öde özellikleri, yıllık ücret veya minimum bakiye gereksinimi, tüm yerel veya denizaşırı harcamalarda %5'e varan geri ödeme ve ücretsiz gönderim sunuyordu.

ZKSwap hakkında daha fazla bilgi edinin . CMC Alexandria'da Ethereum vs Ethereum Classic hakkında daha fazlasını keşfedin . CoinMarketCap blogunda kripto hakkında daha fazla bilgi edinin .

Dolaşımda Kaç MCO (MCO) Coin Var?

CRO Token, yerel Crypto.com Zinciri için varlıklar arası aracı para birimi mutabakatını sağlar.

19 Şubat 2019'da MCO tokenlerinin piyasa değeri 47 milyon dolardan fazlaydı. Zirve, 2018 yılının Ocak ayında 243 milyon dolarlık bir değere ulaştığında elde edildi.

Tokenlerin %30'u ICO kalabalık satışının bir parçası olarak satıldı ve %25'i kurucular tarafından, %10'u şirket tarafından ve %5'i danışmanlara verildi. Son %30 ise yedek token olarak tutuldu.

MCO Ağı Nasıl Güvenlidir?

MCO Ağı güvenliği söz konusu olduğunda, Crypto.com, Lloyd's Syndicate 2012'de Arch Underwriting aracılığıyla 100 milyon ABD Doları tutarında bir doğrudan sigorta poliçesi güvence altına aldı.

Sıcak cüzdanlarda tutulan tüm fonlar kurumsal fonlardır ve donanım güvenlik modüllerinden ve çoklu imzalı anahtar oluşturma teknolojilerinden yararlanır. Bunlar para çekme taleplerini sağlamak için kullanılır.

İtibari para birimi, güvenli ve tamamen düzenlenmiş saklama banka hesaplarında tutulur.

Crypto.com ayrıca AWS veya Amazon Web Services kullanır ve bu nedenle ağ ve web uygulaması güvenlik duvarı özelliklerine, Aktarım Katmanı Güvenliği aracılığıyla aktarım sırasında denetleyici şifrelemesine, tüm trafiğin otomatik olarak şifrelenmesine ve iş sürekliliğine sahiptir.

Crypto.com'un ayrıca, her şeyin tüm yasal gerekliliklerle tam olarak uyumlu olduğundan emin olmak için dahili incelemeler gerçekleştirirken, uyum politikaları ve prosedürlerini uygulayan uyum ve risk yönetimi görevlileri tasarladığını da belirtmek önemlidir.

MCO'yu (MCO) Nereden Satın Alabilirsiniz?

MCO satın alabileceğiniz, takas edebileceğiniz veya satabileceğiniz borsalar şu anda:

  • Huobi Global
  • OKEx
  • VCC Exchange
  • Binance JEX
  • Gate.io

1 Mco (MCO) Kaç Dolar?

1 Mco fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 USD'dır.

Canlı MCO coin fiyatı, piyasa hacmi ve işlemlerine hızlı erişin. Anlık MCO grafiği burada! Güncel MCO coin analiz ve yorumları burada!

Mco Yorum

Güncel Mco yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Mco yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Mco yükselir mi? Mco düşer mi? Mco ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Mco Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.