Trakya Cam Sanayii A.Ş. TRKCM

Trakya Cam Sanayii A.Ş.

22:02:53
0,00
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)0,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)0,0000 TRY

1 Trakya Cam Sanayii A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Trakya Cam Sanayii A.Ş.TRKCM - Trakya Cam Sanayii A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 TRKCM =
0,00 TRY

Bu ay Trakya Cam Sanayii A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Trakya Cam Sanayii A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

TRKCM Hisse - Trakya Cam Hisse Senedi Yorumları & Fiyat

Trakya Cam Sanayii A.Ş.

Trakya Cam Sanayii A.Ş. 1978 yılında kurulan bir şirkettir. Trakya Cam Sanayi şirketi Türkiye’de düz cam olarak her zaman öncü ve ilk kuruluşlardandır. Bu yüzden de yaptığı üretim ve ihracat gibi durumlarla ülke kalkınmasına ciddi anlamda bir katkı sağlıyor. Temel camlar, beyaz eşya camı, otomotiv camları gibi tarzda camları üreterek pek çok sektör için kaliteli bir cam hizmeti sağlanıyor. Bu cam hizmetleri ile beraber şirket faaliyetlerine uzun yıllardır devam ediyor. Trakya Cam Sanayi pek çok çalışanı ve aynı zamanda özellikle beyaz eşya sektöründe pek çok marka için cam üretimine devam ediyor.

Kaliteli bir üretimle beraber Trakya Cam sanayiye aynı zamanda pek çok sektörde de hizmeti bulunuyor. Aynı zamanda otomotiv sektörü gibi farklı sektörlerde hizmet veren Trakya Cam Sanayii A.Ş. düz cam üretiminde Türkiye’de önce gelen firmaların başındadır. Şimdilerde Trakya Cam Sanayi borsaya aktif kaydının bulunması ile ve en son ki koyduğu hisse senetlerinin satılması ile dikkat çekti. Halen borsada kaydı bulunan Trakya Cam şirketi faaliyetlerine devam etmesinin yanı sıra borsa işlemlerinde hisselerinin işlem görmesi durumu da devam ediyor.


1 Trakya Cam Sanayii A.Ş. Kaç TL?

1 Trakya Cam Sanayii A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 TL'dir.

TRKCM hisse senedi fiyatı, yorumları ve TRKCM borsa analizi için uzman adres Finansmix.com! TRKCM hisse senedinin anlık grafiği için tıklayın!

Trakya Cam Sanayii A.Ş. Yorum

Güncel Trakya Cam Sanayii A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Trakya Cam Sanayii A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Trakya Cam Sanayii A.Ş. yükselir mi? Trakya Cam Sanayii A.Ş. düşer mi? Trakya Cam Sanayii A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Trakya Cam Sanayii A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.