Aslan Çimento A.Ş. ASLAN

Aslan Çimento A.Ş.

03:00:23
0,00
% 0,0000
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)0,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)0,0000 TRY

1 Aslan Çimento A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Aslan Çimento A.Ş.ASLAN - Aslan Çimento A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ASLAN =
0,00 TRY

Bu ay Aslan Çimento A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Aslan Çimento A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

ASLAN Çimento Hisse Değeri - ASLAN Grafik ve Yorumu

Aslan Çimento A Ş.

Aslan Çimento A.Ş. oldukça köklü olan ve 1910 yılında Osmanlı dönemlerinde kurulan bir çimento şirketidir. Uzun yıllar faaliyetlerine devam eden Aslan Çimento anonim şirketinin şu an genel müdürlüğünde Hüseyin Uysal bulunuyor. Aslan Çimento uzun yıllar ülke kalkınmasına katkıda bulunmuş ve ciddi ihracatlar gerçekleştirmiş bir şirkettir. Özellikle Osmanlı dönemlerine dayanan köklü bir firma olduğu için belirli yıllarda farklı ortaklıklara da imza atmıştır. Aslan Çimento faaliyet gösterdiği çimento alanında öncü gelen ve pek çok çalışan bulunduran bir şirkettir. Aslan Çimento tarihi köklü bir geçmişe dayansa da ortaklıklar doğrultusunda belirli bir süre sonra ve şimdilerde güncel olarak Oyak Çimento olarak faaliyetlerine devam ettiriyor.

Farklı sayılarda fabrikaları bulunan Oyak Çimento faaliyetlerini sürdürüyor. Aslan Çimento A.Ş. şu an borsaya aktif şekilde kaydı bulunan anonim şirketlerden biri arasında yer alıyor. En son borsaya koyduğu hisseler satılmıştır. Şimdilerde ise aktif şekilde borsaya olan kayda halen devam ediyor. Oyak Çimento olarak faaliyetlerine devam ederken bir yandan borsa hisse senetleri ile de ön plana çıkıyor.

1 Aslan Çimento A.Ş. Kaç TL?

1 Aslan Çimento A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 TL'dir.

ASLAN Çimento hisse fiyatı, yorumları ve ASLAN borsa analizi için adres Finansmix.com! ASLAN Çimento hisse senedinin anlık grafiği için tıklayın!

Aslan Çimento A.Ş. Yorum

Güncel Aslan Çimento A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Aslan Çimento A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Aslan Çimento A.Ş. yükselir mi? Aslan Çimento A.Ş. düşer mi? Aslan Çimento A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Aslan Çimento A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.