Artı Yatırım Holding A.Ş. ARTI

Artı Yatırım Holding A.Ş.

18:37:34
0,00
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)0,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)0,0000 TRY

1 Artı Yatırım Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Artı Yatırım Holding A.Ş.ARTI - Artı Yatırım Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ARTI =
0,00 TRY

Bu ay Artı Yatırım Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Artı Yatırım Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

ARTI Hisse Senedi Fiyatı - Artı Holding Borsa & Hisse Değeri

Artı Yatırım Holding A.Ş.

Artı Yatırım Holding A.Ş. 2006 yılında temelleri atılmış 2012 yılında ise Artı Yatırım Holding ismini alarak faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır. Artı Yatırım Holding İstanbul merkezli bir şirkettir. Enerji, holding, gayrimenkul, finans gibi pek çok alanda faaliyet gösteren şirket, faaliyetlerini sürdürüyor. Artı Yatırım Holding 2020 yılında sermayesi 17 milyona kadar yükselen ve daha sonrasında bir buçuk milyona gerileyen bir holdingdir. Bu yüzden de şimdilerde borsada hisselerini açık şekilde satılığa sunmuştur. En son satılığa çıkan hisseleri ise satılmıştır. Artı Yatırım Holding şimdilerde halen borsada aktif kaydı bulunmaya devam ediyor.

Şirketin %98.99’i halka olarak açıktır. Faaliyetlerine devam etse de Artı Yatırım Holding A.Ş. şimdilerde kottan çıkarılmıştır. Pek çok alanda faaliyetler gösteren ve uzun yıllar boyunca pek çok çalışanı bulunan Holding şimdilerde aynı derecede ilerlemese de ülke kalkınmasına ciddi anlamda katkılarda bulunmuştur. Şirket şu anda öz sermaye olarak eksiye düştüğü için faaliyetlerini sürdüremeyecek bir darboğaz içerisinde bulunuyor. Daha önce yaptığı faaliyetler doğrultusunda şimdilerde borsadaki hisselerin satışa sunulması ile borsadaki hisseleri işlem görmeye devam ediyor.

1 Artı Yatırım Holding A.Ş. Kaç TL?

1 Artı Yatırım Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 TL'dir.

ARTI Holding borsa değerini haftalık, aylık ve yıllık inceleyip ARTI uzman yorumlardan yararlanabilirsiniz. ARTI Holding hisse senedi verilerine erişin.

Artı Yatırım Holding A.Ş. Yorum

Güncel Artı Yatırım Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Artı Yatırım Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Artı Yatırım Holding A.Ş. yükselir mi? Artı Yatırım Holding A.Ş. düşer mi? Artı Yatırım Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Artı Yatırım Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.