Anadolu Cam Sanayii A.Ş. ANACM

Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

17:58:27
0,00
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)0,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)0,0000 TRY

1 Anadolu Cam Sanayii A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Anadolu Cam Sanayii A.Ş.ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ANACM =
0,00 TRY

Bu ay Anadolu Cam Sanayii A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Anadolu Cam Sanayii A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

ANACM Hisse Yorum ve Grafik- Anadolu Cam Hisse Senedi

Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

Anadolu Cam Sanayi A.Ş. Türkiye’de Cam Sanayi konusunda önde gelen şirketlerden biridir. İlaç şişesi camlara ve aynı zamanda alkol şişesi camları gibi birbirinden farklı üretimlerle beraber 180.000 ton kadar üretimleri bulunuyor. Camlar üretilirken kaliteli şekilde üretildiği için uzun yıllar kullanım ömrü de bulunuyor. Anadolu Cam Sanayi uzun yıllardır salladığı bu kaliteli hizmetle pek çok çalışanı bulunuyor. Türkiye’de önemli bir yere sahip olan bu şirketle beraber resim ve faaliyetler şimdilerde aktif olarak halen devam ediyor. Cam üretimi günümüzde en önemli faaliyetlerden biri olan ve bu konuda hizmete gereksinim duyulan bir alandır.

Bu yüzden de bu sektörde Anadolu Cam önde gelen ve bilinen firmalar arasında yer alıyor. Kaliteli cam üretimine imza atan firma pek çok alanda üretimine devam ediyor. Şimdilerde ise borsa hisse satışları ile gündeme geliyor. Anadolu Cam Sanayi A.Ş. borsaya aktif kaydının bulunması ve en son sunduğu hisselerine satılması ile ön plana çıkıyor. Şimdilerde borsada aktif şekilde hisse satışlarını sunan şirket, üretim faaliyetlerine de bir yandan devam ediyor.

1 Anadolu Cam Sanayii A.Ş. Kaç TL?

1 Anadolu Cam Sanayii A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 TL'dir.

ANACM borsa değerini haftalık, aylık ve yıllık inceleyip Anadolu Cam hisse uzman yorumlarından yararlanın. ANACM hisse verilerine erişmek için tıklayın.

Anadolu Cam Sanayii A.Ş. Yorum

Güncel Anadolu Cam Sanayii A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Anadolu Cam Sanayii A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Anadolu Cam Sanayii A.Ş. yükselir mi? Anadolu Cam Sanayii A.Ş. düşer mi? Anadolu Cam Sanayii A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Anadolu Cam Sanayii A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.