Altınyağ Kombinaları A.Ş. ALYAG

Altınyağ Kombinaları A.Ş.

04:37:09
0,00
% 0,0000
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)0,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)0,0000 TRY

1 Altınyağ Kombinaları A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Altınyağ Kombinaları A.Ş.ALYAG - Altınyağ Kombinaları A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ALYAG =
0,00 TRY

Bu ay Altınyağ Kombinaları A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Altınyağ Kombinaları A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

ALYAĞ Hisse Yorum ve Grafik- Altınyağ Hisse Senedi Değeri

Altınyağ Kombinaları A.Ş.

Altınyağ Kombinaları A.Ş. 1962 yılından buraya aktif şekilde faaliyetlerine devam eden ve yağ kombinalarında İzmir’in köklü ve önde gelen şirketler arasında yer alıyor. Bitkisel yağ üretimi yapan ve ülkemizde önce olan firmalardan biri olan şirket şu anda aktif faaliyetlerine halen devam ediyor. Özellikle en son Ukraynalı iş adamları ile görüşmeler yapan ve ağırlayan şirket halen üretimini devam ettirmekte ve bitkisel yağ alanında öncü gelen firmalardan biridir. Bitkisel yağlar özellikle son yıllarda sağlık açısından tercih edildiği için altın yağ kombinalara bu alanda güvenilir bir üretim hizmeti sağlıyor.

Yapılan kaliteli üretimlerle beraber Altınyağ Kombinaları A.Ş. aynı zamanda pek çok çalışanı ile birlikte ülke kalkınmasına da pek çok katkıda bulundu. Şimdilerde Altınyağ Kombinaları borsaya aktif kaydı bulunması ile birlikte ve aynı zamanda hisse senetlerinin satılması ile gündemde. Borsada en son bulunan hisse senetleri satılarak Altınyağ Kombinaları dikkat çekti. Altınyağ Kombinaları temeli İzmir'de bulunan ve faaliyetleri bitkisel yağ olarak devam eden üretici bir anonim şirkettir.

1 Altınyağ Kombinaları A.Ş. Kaç TL?

1 Altınyağ Kombinaları A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 TL'dir.

ALYAĞ hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, Altınyağ analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix ALYAĞ hisse sayfasına tıklayın.

Altınyağ Kombinaları A.Ş. Yorum

Güncel Altınyağ Kombinaları A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Altınyağ Kombinaları A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Altınyağ Kombinaları A.Ş. yükselir mi? Altınyağ Kombinaları A.Ş. düşer mi? Altınyağ Kombinaları A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Altınyağ Kombinaları A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.