Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. AKGUV

Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

03:27:27
0,00
% 0,0000
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)0,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)0,0000 TRY

1 Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş.AKGUV - Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AKGUV =
0,00 TRY

Bu ay Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

AKGUV Hisse Yorum ve Grafiği - Akdeniz Borsa Değeri

Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 

Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. uzun zamandır kaliteli şekilde Eskişehir ve İstanbul’da güvenlik hizmetleri ve aynı zamanda çeşitli eğitimler veriyor. Eğitimler genel olarak üç kola ayrılıyor. Silahlı eğitim silahlı eğitim ve silah geçiş eğitimi olarak üç şekilde verilen bu eğitimlerde pek çok kişinin talebi bulunuyor. Aynı zamanda pek çok alan için güvenlik hizmeti sağlayan firma uzun zamandır faaliyetlerine devam ediyor. Akdeniz Güvenlik bünyesinde de pek çok farklı yine firma bulunduruyor. Profesyonel anlamda hem eğitim veren hem de güvenlik hizmeti sağlayan Akdeniz Güvenlik Hizmetleri firması bu alanda bilinen ve Türkiye’de öncü gelen güvenlik firmalarından biridir. 

Akdeniz Güvenlik Hizmetleri özellikle borsaya kaydolması ve son olarak satışa çıkardı hisselerin satılması ile gündeme geldi. Halen borsada kaydı olan Akdeniz Güvenlik hizmetlerinde aynı şekilde hisse senedi bulunduruyor. Borsa işlemlerinin devam ettiği şimdilerde hisse senetlerinin satılması pek çok kişinin ilgisini çeken bir durumdur. Bu konuda Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. de aynı şekilde borsa hisselerini satışa sunuyor. En son koyulan hisse senetlerinin satılması ile Akdeniz Güvenlik Hizmetleri sıklıkla gündeme geldi.

1 Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Kaç TL?

1 Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 TL'dir.

AKGUV hisse senedinin geçmiş verilerine ulaşmak ve Akdeniz ile ilgili borsa tartışmalarını görmek için Akdeniz hisse senedi grafiğimize hemen erişin.

Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Yorum

Güncel Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. yükselir mi? Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. düşer mi? Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.