ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C) ADNAC

ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C)

18:45:45
0,00
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)0,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)0,0000 TRY

1 ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C) Kaç Türk Lirası Hesapla

ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C)ADNAC - ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C)
TRY TRY - Türk Lirası
1 ADNAC =
0,00 TRY

Bu ay ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C) Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C) Nedir? Geleceği ve Yorumları

Adnac Hisse & Borsa Senedi - Adnac C Hisseleri Yorumları

Adana Çimento Sanayii Türk A.Ş. 

Adana Çimento Sanayii Türk A.Ş. 1954 yılından bu yana çimento ihracatlarına ve faaliyetlerine devam eden kaliteli şirketler arasında yer alıyor. Ülke kalkınmasını sağladığı katkılar ve özellikle merkezi Adana olan bu firmanın yurt dışına da ihracat yapması ön plana çıkıyor. Günümüzde 4.000 tonun üzerinde ihracat yapan firma şimdilerde halen faaliyetlerine devam ediyor. İlk ihracatını Kıbrıs'a yapan şirket pek çok marka ile öğretimine kaliteli şekilde devam ediyor. Genel müdürü Levent Öncel şirketin yönetim kurulu başkanlığında ise Celalettin Çağlar yer alıyor. Şirket çalışmaları aktifliğine 1954 yılından bu yana devam ettiriyor. 

Adana Çimento şirketi şimdilerde borsaya kayıtlı olarak hisse senetlerini sunuyor. En son kayıtlı olan hisse senetleri ise satılmış durumda. Şimdilerde ise Adana Çimento Sanayii Türk A. Ş.  kaydı borsada halen devam ediyor. Borsaya olan katkılarıyla da dikkat çeken şirket, ülkemizde önemli bir ticaret hâkimiyetine de sahiptir. Aktif bir şekilde faaliyetlerine devam etmekte olan şirket, borsada yer almaktadır.

1 ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C) Kaç TL?

1 ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C) fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 TL'dir.

ADNAC hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, ADNAC analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix Adana Çimento (C) Alışveriş Hizmetleri hisse sayfası.

ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C) Yorum

Güncel ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C) yorumları ile siz de diğer üyelerimizin ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C) yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C) yükselir mi? ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C) düşer mi? ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C) ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (C) Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.