ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B) ADBGR

ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B)

03:15:13
0,00
% 0,0000
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)0,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)0,0000 TRY

1 ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B) Kaç Türk Lirası Hesapla

ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B)ADBGR - ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B)
TRY TRY - Türk Lirası
1 ADBGR =
0,00 TRY

Bu ay ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B) Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B) Nedir? Geleceği ve Yorumları

Adbgr Hisse & Borsa Senedi - Adbgr Hisseleri Yorumları

Adana Çimento Sanayii Türk A.Ş.

Adana Çimento Sanayii Türk A.Ş. resmi olarak 1954 yılında kurulmuştur. 1953 yılında çimento anlamında ülke kalkınmasına katkıda bulunmak için bu amaçla çimento sanayi kurulmasına karar verildi. Daha sonrasında resmi olarak 1954 yılında ₺5.000.000 TL sermaye ile Adana Çimento Sanayi ortaya çıktı. Şirket ilk ihracatını resmi olarak 1957 yılında Kıbrıs’a yaptı. Ton olarak 2004 yılından itibaren 4000 tonun üzerine çıkan sanayi şirkete şimdilerde ciddi anlamda üretim sağlıyor. Genel merkezi Adana’da olan şirketin yönetim kurulu başkanlığını Celalettin Çağlar yürütüyor. 

Adana Çimento şirketi şu an borsaya kayıtlı olması ile ve satılığa çıkardığı hisseleri ile oldukça dikkat çekiyor. En son borsaya kayıtlı olan hisseleri satılmış durumda. Çimento şirketinin şu an borsaya halen kayıtlı olması da şirketin bilgeleri arasında. Adana Çimento Sanayii Türk A.Ş. şirketi ülke katkı kalkınmasına ciddi katkılarda bulunmasının yanı sıra pek çok markanın çimento üretimini sağlıyor. 4000 tonun üzerinde yaptığım çimento üretimi ile birlikte ön plana çıkıyor. İhracatları ile de oldukça başarılı şekilde çalışmalar devam ediyor.

1 ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B) Kaç TL?

1 ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B) fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 TL'dir.

Adbgr hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, Adbgr analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix Adana Çimento (B) Alışveriş Hizmetleri hisse sayfası.

ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B) Yorum

Güncel ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B) yorumları ile siz de diğer üyelerimizin ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B) yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B) yükselir mi? ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B) düşer mi? ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B) ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (B) Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.