ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A) ADANA

ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A)

04:25:11
0,00
% 0,0000
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)0,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)0,0000 TRY

1 ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A) Kaç Türk Lirası Hesapla

ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A)ADANA - ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A)
TRY TRY - Türk Lirası
1 ADANA =
0,00 TRY

Bu ay ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A) Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A) Nedir? Geleceği ve Yorumları

Adana Hisse & Borsa Senedi - Adana Hisseleri Yorumları

Adana Çimento Sanayi Türk A.Ş.

Adana Çimento Sanayi Türk A.Ş. 1954 yılında 5000 TL sermaye ile kurulmuştur. 1957 yılında ise 150 ton kapasite ile birlikte üretime başlamıştır. 2004 yılından itibaren çimento üretimi kapasitesi 4.000 tonunun üzerine çıkmıştır. Şirketin yönetim kurulu başkanı Celalettin Çağlar görevi devam ettirmektedir. Genel müdürü ise Levent Öncel’dir. Şirketin tarihçesine bakmak gerekirse 1953 yılında özellikle ülke kalkınmasını sağlamak amacıyla bu şirket kurulmaya karar verildi. Şirket kurulduktan sonra çimento üretimi her geçen gün artarak devam etti. Daha sonrasında kurulan şirket günümüze kadar oldukça iyi şekilde kalkınarak gelmiştir.

Pek çok markanın çimento üretimini yapan şirket borsa kaydı ve hisselerinin satılması ile de bu sene dikkat çekti.  Şimdilerde ise çimento şirketi olarak borsada kayıtlı olan ve hisseleri bulunan bir şirkettir. En son borsa hisselerinin satılması ile de dikkat çekiyor. Halen borsaya kaydı bulunan Adana Çimento Sanayi Türk A. Ş. sürdürülebilirliğini ve kalkınmasını en iyi şekilde devam ettiriyor. Çimento üretim kapasitesi 4 tonun üzerinde şekilde devam ediyor.

1 ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A) Kaç TL?

1 ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A) fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 TL'dir.

Adana hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, Adana analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix Adana Çimento (A) Alışveriş Hizmetleri hisse sayfası.

ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A) Yorum

Güncel ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A) yorumları ile siz de diğer üyelerimizin ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A) yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A) yükselir mi? ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A) düşer mi? ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A) ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (A) Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.